Měna:
CZK
+(420) 777 01 52 01

Porcelán jako Vánoční dárek

Každý rok je stejný. Přemýšlíme komu, co, kde a jak koupit k vánocům. Přemýšlíme nad originalitou dárku, který by měl naše blízké potěšit, neměl by být zbytečně předražený, ale měl by být krásný a trvalý.

Takovým dárkem v Vánocům je i porcelán

Porcelán má zvláštní kouzlo, je opravdu krásný, jeho linie a design překračují každou dobu. Dvě stě let starý porcelán má stejné kouzlo jako nový porcelán, navržený designerem porcelánky minulý rok.

vánoční porcelán

Nikoho neurazí, když dostane například cibulový porcelán k Vánocům. Je to totiž nejen krásný, ale
hlavně praktický dárek. Jídelní souprava z pravého cibuláku, Vám totiž vydrží léta i desetiletí, bez opotřebení. Může ji tedy používat i vaše potomstvo. Za jednu cenu tak dostáváte nebo naopak dáváte opravdu hodnotný dar k Vánocům.

Vánoční dárky z porcelánu

cibulákProdukty z porcelánu mají široké využití. Např. k dennímu použití v kuchyni nebo jako ozdobu na vánoční stromeček, a nebo jako figurku či sošku na Vaši komodu. Je to vždy otázka vkusu, do které dříve nebo později dospěje každý. Historie se totiž opakuje, vrací se do našich domovů v pravidelných intervalech. Moderní porcelán střídá tradiční, chalupářský i historický.

My Vám tedy doporučujeme dárek k vánocům z naší nabídky porcelánu. Je opravdu široká, myslím, že si vybere každý.  Upřednostňujeme tradici české výroby porcelánu i zahraničních značek, které jsou kvalitní a stálé na trhu s porcelánem.