Měna:
CZK
+(420) 777 01 52 01

Hrnek s obrazem známého malíře

Znáte hrnky s obrazy slavných malířů?

hrnek s obrazemHrnek kompletně potištěný barevným obrazem známého Impresionisty, budete chtít. Myslím, že nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že téměř každý člověk má svůj vlastní oblíbený hrníček, který pravidelně, možná i dennodenně používá. Někdo upřednostní klasický hrnek a někdo raději šálek s podšálkem. Je jako talisman, který v práci stojí vedle vás na stole, i když je už třeba úplně prázdný. Při příchodu do práce nebo naopak, při příchodu domů z práce, si velmi mnoho lidí rádi připraví lahodnou kávu nebo čaj.

My pro vás nyní máme nabídku hrnků a šálků, které jsou praktické, ale hlavně opravdu krásně dekorované obrazy slavných malířů. Šálky jsou dekorované po celé své ploše a stejně tak podšálky. Na podšálku tak vidíte úplně celý obraz umělce.

Obyčejný porcelánový nebo i keramický hrnek je tak univerzální věc, že se používá pravidelně, každý den. Hrnky mají své určení dle velikosti a objemu, dle tvaru a zdobení, dle použití. Je jich stovky a tisíce druhů.  Objem šálků je 300 ml, což je výborné pro přípravu čaje i rozumně velké kávy. Hrnky mají objem až 380 ml.

Hrnek s potiskem obrazů je dokonalý dárek

Když kupujete hrnky pro někoho blízkého máte za prvé na výběr, ale zároveň i možnost, být při výběru opravdu kreativní. Nyní máte u nás možnost nákupu luxusního šálku s podšálkem s dekorem obrazů slavných malířů Impresionistů.

hrnek s obrazem

hrnek s obrazem