Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách.

SouhlasímDozvědět se víc

Měna:
CZK
+(420) 777 01 52 01

Porcelán jako Svatební dar

Jako svatební dar kupte porcelán

Přemýšlíte  co, kde a jak koupit svatební dar? Přemýšlíme nad originalitou svatebního dárku, který by měl naše blízké potěšit, neměl by být zbytečně předražený, ale měl by být krásný a trvalý.

Takovým dárkem ke svatbě je i porcelán

Porcelán má zvláštní kouzlo, je opravdu krásný, jeho linie a design překračují každou dobu. Dvě stě let starý porcelán má stejné kouzlo jako nový porcelán, navržený designerem porcelánky minulý rok.

luxusní porcelán

Nikoho neurazí, když dostane například cibulový porcelán jako svatební dar. Je to totiž nejen krásný, ale hlavně praktický dárek. Jídelní souprava z pravého cibuláku, Vám totiž vydrží léta i desetiletí, bez opotřebení. Může ji tedy používat i potomstvo svatebčanů. Za jednu cenu tak ženich i nevěsta dostávají opravdu hodnotný dar ke Svatbě.

Svatební darek z porcelánu

svatební darProdukty z porcelánu mají široké využití. Např. k dennímu použití v kuchyni nebo jako ozdobu na vánoční stromeček, a nebo jako figurku či sošku na Vaši komodu. Je to vždy otázka vkusu, do které dříve nebo později dospěje každý. Historie se totiž opakuje, vrací se do našich domovů v pravidelných intervalech. Moderní porcelán střídá tradiční, chalupářský i historický.

My Vám tedy doporučujeme dárek z porcelánu jako svatební dar. Z naší nabídky porcelánu budou mít svatebčané radost. Je opravdu široká, myslím, že si vybere každý.  Upřednostňujeme tradici české výroby porcelánu i zahraničních značek, které jsou kvalitní a stálé na trhu s porcelánem.