Měna:
CZK
+(420) 777 01 52 01

Kovové retro modely aut a jiných dopravních prostředků

Sbíráte kovové modely aut?

Kovové retro modely aut, vlaků, motorek, skútrů, zmrzlinových stánků, tramvají a autobusů, bicyklů a letadel a ještě mnohem více modelů, které vás uchvátí svou originálností, nabízíme na Marioneta.cz.

Už při prvním nákupu na náš sklad nás fascinovala zručnost práce a provedení modelů, které jsou šikovně pospojované drátky, šroubky, kolečky do dech beroucích objektů, které si rádi vystavíte na poličku ve vašem obýváku nebo ve vaší kanceláři.

retro lokomotiva

Motorky a skútry v retro stylu

Každý si najde to své. Někdo miluje choppery, motorky které sami o sobě mají duši a dlouholetou tradici, někdo miluje starou dobu a její zmrzlinářské stánky, majáky, nebo automobily. Znám milovníky vlaků a mašinek, kteří nikdy nevyrostou s chlapecké dušičky, a které bude navždy fascinovat citelně a precizně postavená lokomotiva.
motorka chopper retro

Máme i modely starých promítaček a kamer, ve kterých jsou zasazené oprýskané kovové hodiny. Tyto modely jsou nejen krásné na vystavení, ale zároveň funkční. Věřte mi, že při každému pohledu na hodiny si povzdechnete nad originálností modelu, který vám stojí na poličce či komodě a budete pyšní, že právě vy máte tak úžasný předmět ve vlastnictví.
retro kamery a telefony