Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách.

SouhlasímDozvědět se víc

Měna:
CZK
+(420) 777 01 52 01

O nás

Kromě designerské činnosti a tvorbou eshopů a SEO optimalizacemi se zabýváme i prodejem a obchodem obecně. Na našem eshopu Marioneta.cz Vám nabízíme kvalitní porcelán, bytové doplňky, malý nábytek, šperky, produkty pro zdraví a krásu, oblečení a textil.

Tradice a dobré jméno českého porcelánu nám není cizí i proto chceme podpořit českou výrobu a tradiční české značky. Nabízíme pouze kvalitní český porcelán v první jakostní třídě a to od předních zahraničních výrobců porcelánu, se kterými spolupracujeme. Stejnou kvalitu tak má i námi nabízený anglický, italský, polský a jiný porcelán. V našem eshopu Marioneta.cz najdete zboží českých i zahraničních výrobců, keramických ateliérů a dekoratérů, foukačů skla, a výrobců skleněného či jiného zboží. Chtěli bychom splnit Vaše nároky na kvalitu, originalitu a vysokou estetickou hodnotu našich výrobků a dekorací. 

Porcelán jako jídelní soupravy, čajové soupravy, kávové soupravy, moučníkové soupravy, talířové a další soupravy,  jsou u nás stále velmi oblíbené. Dále nabízíme  bytové doplňky ve stylu vintage, provence i retro.

V naší nabídce najdete i slavné značky a výrobce tradičního karlovarského porcelánu jako Leander a Rudolf Kampf nebo anglickou značku Creative Tops a známou návrhářku venkovského stylu porcelánu a doplňků Katie Alice.

Naše porcelánové a keramické výrobky pro vás mohou být vhodnou investicí. Nemusí jít  pouze o velmi drahé produkty, ale i produkty za rozumné ceny, jako je i český nebo anglický porcelán, který si již dlouhá léta drží svojí kvalitu a dokonalost. V nabídce máme i dětský porcelán, který udělá radost vašim dětem, či jako dárek přátelům. Budete mít dvojnásobnou radost s překrásného českého díla a s dobře investovaných peněz.

NEZAPOMEŇTE, ŽE ONLINE SE VÁM NÁKUP VYPLÁCÍ, PROTOŽE JAKO REGISTROVANÍ MÁTE AUTOMATICKY DALŠÍ SLEVU ZA NÁKUP NA VEŠKERÉ ZBOŽÍ.

{V případě, že u nás nenajdete zboží, o které by jste měli zájem, neváhejte nás kontaktovat, rádi zjistíme další možnosti.}