Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách.

SouhlasímDozvědět se víc

Měna:
CZK
+(420) 777 01 52 01
Čajová porcelánová souprava Byzant 6 D - D936

Čajová porcelánová souprava Byzant 6 D - D936

Čajová souprava Rudolf Kampf 6 dílná
Obj. kód:57140715D936
Dostupnost:NA ZAKÁZKU
Zboží vám vyrobíme na zakázku.
DPH:21%
Cena bez DPH ks:4 091 CZK bez DPH
CENA ks: CZK 4 950
MNOŽSTVÍ ks:
- +
Čajová souprava Rudolf Kampf 6 dílná, nádherný byzantský dekor. Karlovarský porcelán luxusní řady. Originální český porcelán.

2 x šálek

2 x podšálek

1 x cukřenka

1 podnos čtyřhranný

Používají se pouze a výhradně ryzí kovy jako platina, kobalt, zlato, stříbro a pod. Karlovarský porcelán luxusní řady. Originální český porcelán.


Luxusní porcelán jako vhodný dárek pro náročné


Cena luxusního českého porcelánu z Karlovarska, je dána hlavně použitím různých materiálů při výrobě. Používají se totiž opravdu vzácné a ryzí kovy. Dle množství zdobení na porcelánu se odvíjí i cena výrobku. Také záleží na podílu ruční práce, na množství a složitosti dekoru porcelánu.

luxusní porcelán

Český originální  porcelán I. jakosti.

s velkým podílem ruční práce při jeho výrobě. Tradiční výroba je v porcelánce zachována již déle jak 200 let. Kupujete velmi kvalitní porcelán, který Vám vydrží desetiletí v nezměněné podobě. Dekory jsou vypalovány při vysokých teplotách do kvalitní glazury.

Čajové soupravy můžete zakoupit v různých tvarech a dekorech. Decentní dekory jako bílý čajový set s jemnou platinovou linkou nebo naopak bohatě a tradičně zdobený porcelán na čaj vhodný ke slavnostním příležitostem, prestižním darům a jako výstavní kousky.

Související